Prodaja, vrsta nekretnine stan, mesto cuprija

Pronađeno 35 oglasa

Na prodaju renoviran stan u Ćupriji

Ćuprija

Stan od 42 m² sa dodatkom dvorišta predstavlja idealan spoj kompaktnog unutrašnjeg prostora i uživanja na otvorenom. Sastoji se od dnevne sobe... više

34.000€ (809 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

Stan u novogradnji u centru Ćuprije – 60 m²

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno... više

85.870€ (1 431 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

DVOSOBAN STAN OD 50m2 U VISOKOM PRIZEMLJU

Bolnica, Ćuprija

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost.... više

49.000€ (980 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kompletno renoviran i namešten stan na prvom spratu u centru

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno... više

49.500€ (1 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/4 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Jednosoban renoviran stan

Dom zdravlja, Ćuprija

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu... više

34.000€ (918 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja Ćuprija – moderan stan sa parkingom

Centar, Ćuprija

U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen... više

86.900€ (1 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Veliki stan sa velikim potencijalom

Slavija, Ćuprija

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više

60.000€ (566 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 1/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1230 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

98.339€ (1 244 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

46 m² u širem centru Ćuprije

Ćuprija

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju... više

40.000€ (869 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

Nova vikendica u Paljanu – 44m² na 19 ari placa!

Paljane, Okolina, Ćuprija

Idealna prilika za beg u prirodu! Na prodaju nova vikendica površine 44m², smeštena na prostranom placu od čak 19 ari, u mirnom i zelenilom... više

13.000€ (295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

-Na prodaju poslovni prostor od 82 m² u novijoj zgradi, sa mogućnošću preur

Centar, Ćuprija

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više

57.000€ (695 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • Suteren/4 spratova

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Komforan salonac u centru grada

Centar, Ćuprija

Ovaj stan ima savršen raspored Iz prostranog hodnika ulazite u sve ostale prostorije, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezeriju sa... više

82.000€ (1 064 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/1 spratova