Prodaja, vrsta nekretnine plac, mesto nis

Pronađeno 409 oglasa

Plac, Novo selo 3309m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u naselju 9. Maj. Nalazi u naseljenom delu, u blizini glavne ulice, regionalnog puta Niš Prokuplje. Plac je gradsko... više

33.000€ (9 €/m²)

  • 3309m²

Na prodaju plac, Podvinik

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na lepoj lokaciji. Plac je u neposrednoj blizini Matejevackog puta i udaljen je 5 minuta autom od grada, predstavlja pogodan... više

55.000€ (13 €/m²)

  • 4157m²

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²

Parcela 51,8ari, Malča, na putu za Knez Selo

Malča, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na lokalnom putu Malča- Knez Selo. Obradivo je zemljište, u ponudi su dve parcele, koje su međusobno odvojene... više

33.000€ (6 €/m²)

  • 5179m²

Prodaja parcele u blizini hotela Malča

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno... više

11.000€ (24 €/m²)

  • 445m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Plac 2991m2 za gradnju na putu Donji Matejevac -Kamenica, vikend naselje

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju.... Sastoji... više

35.000€ (11 €/m²)

  • 2991m²

Plac, Vikend naselje Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u vikend naselju Popovac (u pravcu prema Trupalu). Od glavnog asfaltiranog puta udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od dve... više

24.000€ (5 €/m²)

  • 4038m²

Na prodaju plac 2330 m2, Mramorski put

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 2330 m2 , u blizini restorana Mesečev konak , gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je na atraktivnoj lokaciji zbog... više

72.000€ (30 €/m²)

  • 2330m²

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. N...

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra. Plac je gradsko građevinsko... više

190.800€ (123 €/m²)

  • 1545m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Plac na gradskoj lokaciji p=3973m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac na izuzetnoj gradskoj lokaciji. Površina placa je 3973m2. Plac je pravilnog pravougaonog oblika sa frontom od 30m. Nalazi... više

825.000€ (207 €/m²)

  • 3973m²

Plac za gradnju, Ledena stena, odlična lokacija, 7317 m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetan plac u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, površine 7317m2. Pogodan za izgradnju manjeg naselja sa modernim stambeno... više

1.830.000€ (250 €/m²)

  • 7317m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji, 14 ari.

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju plac, gradsko-gradjevisko zemljište u novijem delu Somborskog bulevara. Plac je povrsine 14 ari i nalazi se na raskrsnici budućih... više

220.000€ (156 €/m²)

  • 1408m²

Plac u Lepaji, 7078 m2

Lepaja, Merosina, Niš

Na prodaju plac u Lepaji,opština Merošina, 7078 m2, 15.000e. Plac se nalazi 2 km od Oblačinskog jezera,u naseljenom delu mesta, na ravnom terenu... više

16.000€ (2 €/m²)

  • 7078m²

Odlična ponuda, plac 1308m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 1308m2. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo... više

7.550€ (5 €/m²)

  • 1308m²

Plac 1119m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave.... više

10.000€ (8 €/m²)

  • 1119m²

Na prodaju plac u Donjem Međurovu površine 5400m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta,... više

78.000€ (14 €/m²)

  • 5400m²