Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

Palilula, Borča, Kosovopoljska, 4.0, 362m2, 330000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131667. Na prodaju nova kuca u Borci, ukupne povrsine 362m², odlicne strukture i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nekretnina je... više

330.000€ (911 €/m²)

  • 362m²

PORODIČNA KUĆA SA TRI SOBE U MIRNOM NASELJU!!!

Josićko naselje, Sombor

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća... više

75.000€ (781 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Kuća sa poslovnim prostorom, Akva Park

Akva Park, Jagodina

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 190m²
  • /3 spratova

Zlatibor - Kuća sa 4 stana, 6, 65ar - Predložite način isplate ID#1527

25. maj, Zlatibor, Zlatibor

Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 min peške iznad HTL Palisad, Magnat... više

279.900€ (933 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA NA ODLIČNOJ OKACIJI

Crvenka, Sombor

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više

67.300€ (547 €/m²)

  • 123m²
  • .sprat

Kuća useljiva sa nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća koju je vredno pogledati. Moguća zamena za Vrnjačku Banju više

150.000€ (520 €/m²)

  • 288m²
  • .sprat

Prostrana porodična kuća na 5 minuta od centra – 225m² komfora i funkciona

Centar, Ćuprija

Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj kući, samo 5 minuta od centra grada – dovoljno blizu da vam je sve nadohvat ruke, a opet dovoljno... više

85.000€ (377 €/m²)

  • 225m²
  • /2 spratova

Odlična porodična kuća, 247m2, plac 3.13ara, kod kompleksa Novi Niš

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Bubanj, u blizini kompleksa Novi Niš. Udaljena svega oko 3km od centra, a nadomak brojnih marketa,... više

250.000€ (1 012 €/m²)

  • 247m²
  • 1/2 spratova

Kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica -osnova 120 m2, Plac 1,81 ar

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar.... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća PETROVARADIN, 290000€

Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin , prostrana kuća na tri nivoa na odličnoj Lokaciji... Agencijska oznaka nekretnine 3090825, Petrovaradin. Cena za kuću je 290000... više

290.000€ (1 098 €/m²)

  • 264m²

Dve nove kuće u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više

270.000€ (511 €/m²)

  • 528m²
  • /2 spratova

- gornji milanovac sf 2479

Donja Vrbava, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari... više

30.000€ (500 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 300m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Rajka Mitica, 10.0 kuca od 300 m2, terase, na 17 ari placa, PSUT + VPR + I + PTK, eg-gas, 2... više

2.500.000€ (8 333 €/m²)

  • 300m²

Starija kuća u centru sela Vojska

Okolina, Svilajnac

Starija kuća u centru sela blizu ambulante. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,špajza i kupatila. Struja je... više

10.000€ (172 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat