Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Retka ponuda! 2,6 hektara u komadu + kuća, asfalt, infrastruktura

Jabučje, kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kompletno imanje ukupne površine 2,60 hektara u selu Jabučje, na 7 km od Kragujevca. Sastoji se iz dve susedne parcele: 1) Građevinska... više

95.000€ (1 461 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuca i pomocni objekti Zaklopaca Grocka Beograd.Prodaja 40h.e.

Zaklopača, Grocka, Beograd

Kuca 80kv i pomocni objekti Struja prikljucena Voda bunar i mogucnost prikljucka 300e Treba renoviranje,dozvoljena gradnja 1/1 vlasnistvo Moze... više

40.000€ (500 €/m²)

  • 80m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA KUĆA NOVI SAD – POPOVICA – PORODIČNA KUĆA 112m² NA PLACU 970m²

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

PRODAJA KUĆA NOVI SAD – POPOVICA – PORODIČNA KUĆA 112m² NA PLACU 970m² – PRIRODA I MIR U ponudi je prodaja kuće na Popovici, Sremska Kamenica,... više

173.400€ (1 548 €/m²)

  • 112m²
  • /2 spratova

Kupujem Kucu u NIs i okolinu 062330904

NIS, PANTALEJ, Niš

KUPUJEM KUCU HITNO NA OPSTINI PANTALEJ ISPLATA U KES. 062330904 više

80.000€ (800 €/m²)

  • 100m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Vikendica, 50m2, 32ara placa, Osladić, Valjevska Kamenica

Valjevska Kamenica, Valjevo, Valjevo

Na prodaju vikend kuća u mestu Osladić, zaseok Andrići kod Valjevske Kamenice , udaljena je 30 km od Valjeva, na idealnom, mirnom, mestu za... više

31.000€ (620 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Prodaja kuce Beograd Veliki Mokri Lug

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Kontakt preko vibera 0641794531WhatsApp +491788220585 Ulica Vladimira ĆorovicaVeliki Mokri Lug, Beograd12 km od centra gradaKupoprodajni ugovor... više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • 1.sprat

Prodajem kucu u Borci

Borča, Palilula, Beograd

Prodajem kuću u Borči na Putu za Ovču, kod megamarketa "Sunce" i "Shorty", kuća 135m²,10 ari placa. Cena 130 000 €. Vlasništvo 1/1. Kontakt... više

130.000€ (962 €/m²)

  • 135m²

AVALA Podnožje, porodična kuća na 19 ari placa

Avala, Voždovac, Beograd

Porodična kuća na 19 ari placa, u samom podnožju na zapadnoj strani Avale, kod studenskog centra. Kuća je na 15km od Autokomande, 10km od Banjice. Kuća... više

320.000€ (1 000 €/m²)

  • 320m²
  • 2/2 spratova

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

385.000€ (559 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Kuća - poslovni prostor u centru grada, 166 m2, manji plac

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju očuvana kuća starije gradnje u centru grada, na atraktivnoj ali mirnoj lokaciji za život ili poslovne aktivnosti.... više

330.000€ (1 987 €/m²)

  • 166m²
  • 1/1 spratova

Apatin bez posrednika atraktivna lokacija

Centar, Apatin, Apatin

Apatin bez posrednika prodajemo kuću na placu 650 m2 koja se nalazi u neposrednoj blizini Dunavske obale i svih naj atraktivnih sadržaja na... više

55.000€ (218 €/m²)

  • 252m²

Bor, Šarbanovac – tri kuće 35kvm+72kvm+45kvm na 57,57ari

Šarbanovac, Bor, Bor

Prodaju se tri kuće: 35m2, 72m2 i 45m2. Prva je uknjižena, ali za rušenje, a druge dve su za renoviranje i u postupku evidentiranja i uknjižbe. Nalaze... više

30.000€ (197 €/m²)

  • 152m²
  • Prizemlje

Kuća u centru sa poslovnim prostorom

Novi Slankamen, Inđija

Na prodaju kuća u centru (100 m od škole) Kuća površine 200 m², od čega 100 m² poslovni prostor (3 lokala). Plac 30 ari sa uređenim dvorištem,... više

150.000€ (468 €/m²)

  • 320m²
  • 1/1 spratova

Haganj Opcina Gradec

Haganj, Gradec, Vrbovec

PRODAJE SE KUCA ‹ HAGANJ Okolica ZAGREB (46km) VRBOVEC(12km) KRIŽEVCI (20km) IVANIĆ GRAD (22km) Savrsen dom za obitelj koja trazi mir, prostor... više

83.000€ (721 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje

Na prodaju komforan kuca u Vranicu

Vranić, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće u Vraniću (Barajevo) – 180 m² na 20 ari placa ​Na prodaju komforna kuća na fantastičnoj lokaciji koja spaja mir prirode sa neposrednom... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • 1/1 spratova

Prodajem povoljno kuću

Brdjani, Valjevo

Prodajem kvalitetno gradjenu kuću, sadrži 8 soba, 2 kupatila, u prizemlju sa hidromasažnom kadom a na spratu sa tuš kabinom, 5 wc-a. Ima dva... više

116.000€ (251 €/m²)

  • 462m²

Irig, Vrdnik, Mirka Laćarca, 4.0, 127m2, 280000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 130279, 11.45a, spratna, jedan sprat, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

280.000€ (2 204 €/m²)

  • 127m²

Kuća u Kočinom Delu kod Jagodine

Kolino Selo, Jagodina, Jagodina

Na prodaju kuća u Kočinom Delu kod Jagodine... Novo, novo, novo ne useljavano. Vlasnistvo 1/1. Plac 4.3 ara, kuca 150 m2. Struja, gradska voda...... više

51.000€ (340 €/m²)

  • 150m²
  • 2.sprat