Kuća, Kragujevac - Jabučje | Prodaja · 65m² · 95.000€
Kulizanska , Jabučje, kragujevac, Kragujevac, Srbija
95.000€
1 461 €/m²
Retka ponuda! 2,6 hektara u komadu + kuća, asfalt, infrastruktura
Tip
Kuća
Površina
65 m²
Struktura
2.5
Grejanje
Kombinovano
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 2.5
- Cena
- 95.000€
- Površina
- 65 m² (1 461 €/m²)
- Površina placa
- 11200
- Sprat
- Prizemlje
- Ukup. spratova
- 1
- Ažuriran
- 30.03.2026
- ID
- 1492397
Opis
Prodaje se kompletno imanje ukupne površine 2,60 hektara u selu Jabučje, na 7 km od Kragujevca.
Sastoji se iz dve susedne parcele:
1) Građevinska parcela 1,12 ha
Kuća 65 m² – uknjižena (Rekonstrukcija) predato za legalizaciju.
Informacija o lokaciji i gradnji na parceli.
Struja, internet, video nadzor, voda, septička jama
Kompletno ograđeno
Asfalt do kapije, širok betonski pristup
Blaga padina, odličan pogled
Odlično za turizam, porodično domaćinstvo, ranč ili podelu na manje placeve
2) Susedna parcela 1,48 ha – put do parcele, očišćeno oko 10 ari-pčelinjak
Parcela odmah uz prvu, čini jedno celo imanje
Mlada šuma (prirodni rast, mešane vrste)
Idealno za šetalište, rekreaciju, planiranje turističkog kompleksa, farme ili buduću gradnju (potencijal u budućnosti)
Prednosti imanja:
Ukupno 2,60 hektara u komadu
Kuća i infrastruktura već postoje
Građevinska zona
Privatnost, priroda i mir, bez buke
Veliki razvojni potencijal
Odlično okruženje, asfaltni pristup, prostrano i sunčano.
Kontaktirati za više informacija
Kontakt info
- Kontakt osoba
- Goran Stanković
- Telefon 1
- 060633... Prikaži broj
- Adresa
- Kulizanska
- Jabučje
- Kragujevac , Srbija
Slične nekretnine
Na prodaju kuća u centru
- 100.000€ 41 m2
Kuća u Kragujevcu, Košutnjak - 86 m2, plac 10,80 ari
- 80.000€ 86 m2