Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Novogradnja 73,27m2, trosoban stan Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće... više

135.050€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/7 spratova

Građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije 1614 m2

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Mašinske industrije, 1614 m2, 42000e. Nalazi se u blizini asfaltnog puta i priključaka na infrastrukturne... više

42.000€ (26 €/m²)

  • 1614m²

Zlatibor - Gajevi ID#1545

Gajevi, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaji dva placa koji se nalaze na perspektivnoj i atraktivnoj lokaciji Zlatibora. Isti se nalazi u neposrednoj blizini novoizgrađenog kružnog... više

143.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stambeno poslovni objekat (radionica+stambeni prostor)

Okolina, Paraćin

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine... više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 400000€

Kej, Novi Sad

Ugostiteljski lokal 1645 m2+++ Luksuzan ugostiteljski objekat za prodaju u Novom Sadu , agencijska oznaka 8089795 ukupne površine 1645 m2 na... više

400.000€ (242 €/m²)

  • 1650m²

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi n...

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi na levoj obali reke Morave u opstini Merošina. Prilaz placu je asfaltirani put. više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1817m²

Prodaja, Magacin, Pećinci, Okolina, Šimanovci

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Prodaje se zemljiste od 79.17 ari sa magacinsko - poslovnim prostorom od 2090 m2. Od toga : 1,444 m2 hale i pogonskog prostora, 368 m2 kancelarijskog... više

800.000€ (382 €/m²)

  • 2090m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

160.116€ (1 323 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 121m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju plac 6178 m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja... više

22.400€ (3 €/m²)

  • 6178m²

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Prodaje se velika parcela na Kopaoniku, pogodna za gradnju turističkih objekat

Kraljevi Čardaci, Kopaonik, Kopaonik

Prodaju se parcele ukupne površine 7476m2 na Kopaoniku u blizini Kraljevih Čardaka. Parcela je trenutno poljoprivredno zemljište, ali je moguća... više

399.000€ (53 €/m²)

  • 7476m²

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Resnik, Vojvode Kujundžića, 65m2+35m2 PTK, 11 ari placa ID#1618

Resnik, Rakovica, Beograd

Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

Spratna kuća na Štipljanskom putu

Štipljanski put, Jagodina

Legalizovana,spratna kuća lepljena sa jedne strane na tri nivoa + potkrovlje.U suterenu ima kotlarnicu,sobu,kuhinju i prostor za kupatilo.Prizemlje... više

90.000€ (360 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101775, CENA: 154.100 e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju je prostran stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova