Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 11a, 35000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127085. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima... više

35.000€ (31 €/m²)

  • 1100m²

Čukarica, Makiš, Bore Stankovića , 63a, 396400EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 99539, uknjizen, deljiv. Dobar izlaz na put,trenutna idustriska zona,za vise informacija pozvati. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

396.400€ (62 €/m²)

  • 6300m²

Novi Sad, Vidovdansko naselje, , 6.0, 147m2, 225000EUR

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 92751, 3a, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. 333m2 plac, dva stana sa zasebnim ulazom... više

225.000€ (1 530 €/m²)

  • 147m²

Tivat, Centar, Bradasevo, 12.0, 519m2, 1326000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 65162, spratna, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vila. Kuca se nalazi u Tivtu 2km od aerodrome,1,5km... više

1.326.000€ (2 554 €/m²)

  • 519m²

Kopaonik, Brzeće, Bela reka, 0.5, 37m2, 90000EUR

Brzeće, Kopaonik

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena... više

90.000€ (2 432 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Kamenjar, , 4.0, 88m2, 171000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namesten stan u Kosmajskoj... više

171.000€ (1 943 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 92m2, 0EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126985, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 3,0-ban stan 92,34 m2. NEMA TERASU. IZUZETNO LEP STAN! Svaki kvadrat iskoriscen... više

136.000€ (1 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od... više

89.000€ (1 893 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Tivat, Centar, , 0.5, 34m2, 136000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72028, II/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

136.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Dobanovci, , 113a, 355000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98827, uknjizen, plac. Na zapadu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na oko petsto metara od asvalta , struje , vode ,... više

355.000€ (31 €/m²)

  • 11300m²

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovića, 2.0, 57m2, 110500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više

110.500€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Sopot, Ralja, Partizanski put, 6.0, 350m2, 260000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 125762, 19.56a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, garaza, ostava. Novoizgradjena kuca... više

260.000€ (742 €/m²)

  • 350m²

Novi Sad, Telep, Sime Matavulja, 3.0, 83m2, 206000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 93856, II/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

206.000€ (2 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/6 spratova