Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Obrenovac, Barič, Sremska, 2.5, 70m2, 57000EUR

Barič, Beograd

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec... više

57.000€ (814 €/m²)

  • 70m²

Zemun, Gardoš, Sinđelićeva, 3.0, 70m2, 199000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32... više

199.000€ (2 842 €/m²)

  • 70m²

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Tršćanska, 2.0, 50m2, 140000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 107759, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

140.000€ (2 800 €/m²)

  • 50m²

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog , 3.0, 64m2, 148000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Rackog na drugom... više

148.000€ (2 312 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Vrnjačka banja, Centar, Heroja Maričića, 2.0, 38m2, 82000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 123953, VPR/V, lift(2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

82.000€ (2 157 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Inđija, Stari Slankamen, Vinogradska, 3.0, 94m2, 95000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 111978, 20a. 41m2 + 41m2 na dve etaze. Kuca je ozakonjena, zemljiste se vodi kao njiva 5. klase. Gradjena giter blokom, demit... više

95.000€ (1 010 €/m²)

  • 94m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremski Karlovci, Ivana Filipovića , 5.0, 318m2, 350000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116186, 4a, spratna, po+p+1, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Prodaje se odlicna petosobna kuca u Sremskim Karlovcima,... više

350.000€ (1 100 €/m²)

  • 318m²

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 1.0, 191m2, 235000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 50849, izlog, novogradnja. Lokal na dva nivoa, 46m2 u prizemlju i 145m2 u suterenu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

235.000€ (1 230 €/m²)

  • 191m²

Novi Sad, Ledinci, , 16a, 160000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 117585, struja. Prodaje se plac, 16a, u Ledincima. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

160.000€ (100 €/m²)

  • 1600m²

Sopot, Nemenikuće, Kosmajska, 4.0, 120m2, 222000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica... više

222.000€ (1 850 €/m²)

  • 120m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Ub, Centar, Vuka Karadžića, 1.0, 90m2, 130000EUR

Centar, Ub

Agencijski ID: 128003, PR/III, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

130.000€ (1 444 €/m²)

  • 90m²

Rakovica, Kneževac, 17. oktobra, 1.5, 32m2, 65000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 69950, PR/IV, izlog, telefon, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. Poslovni prostor 1,5, 32m2 u Knezevcu. Moze se izvrsiti... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 32m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 6.0, 207m2, 740000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94673, V/V, dupleks, klima, lift, terasa(3), uknjizen, garaza, podrum, pogodan za pp. Predstavljamo vam fantastican penthouse... više

740.000€ (3 574 €/m²)

  • 6 soba
  • 207m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Slovačka , 3.0, 50m2, 115000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjizen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smesten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Liman 2, , 3.5, 70m2, 250000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican troiposoban stan od 70 m2 na Limanu... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²