Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Stari grad, Atelje 212 - Milutina Bojića 78m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Građevinsko zemljište 53.656 m2, u blizini Trupalske petlje

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini Trupalske petlje, 53.656 m2. Nalazi se u blizini Naisa,ispod samog auto-puta, sa izlaskom na lokalni... više

2.682.800€ (50 €/m²)

  • 53656m²

Kuća sa velikim placem

Jagodina

Kuća sa lokalom koji se sastoji od četiri prostorije površine 174m2. Lokal ima veliki izlog, više mokrih čvorova, može se koristiti za različite... više

650.000€ (3 201 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

STARI GRAD CENTAR 36m2 , 135000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

RENOVIRANA GARSONJERA U CENTRU RESAVICE

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više

25.000€ (862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Na prodaju plac 13a odlična lokacija pored glavnog puta

Trnava, Jagodina

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!

Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, NJIVA 1.KLASE na 1km od Žarkovca, velicine 42a. Na parceli ima puno različitih voćki, jabuke, kruške,kajsije,... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište na prodaju

Raška, Vranje

Gradsko građevinsko zemljište / u pojasu poslovno uslužnih sadržaja/ direktan izlaz na saobraćajnicu u širini od 25m/ u neposrednoj blizini... više

19.000€ (15 €/m²)

  • 1200m²

Prodaje se nezavršen stan u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

-Atraktivna lokacija -Blizina vrtića i škole za decu -Moguće korigovanje cene -Nema priključka struje i vode više

30.000€ (312 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/4 spratova

Kuća na Mramorskom brdu 386m2, plac 5.270m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, površine u osnovi 146m2, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, ukupne površine 386m2, na placu veličine... više

150.000€ (1 027 €/m²)

  • 146m²
  • Prizemlje

Hitna prodaja parcele u Striži

Striža, Okolina, Paraćin

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VOZDOVAC RIPANJ 2248m2 , 23000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na... više

23.000€ (10 €/m²)

  • 2248m²

Zemljište u Radmiloviću, Knić

Knić, Knić, Knić

Na prodaju zemljište u selu Radmilović, opština Knić od 3 hektara i 45 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive prve,druge i treće... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 34496m²

Placevi za izgradnju

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi su tri placa od po 13ari koji se nalaze uz asvaltni gde su prosli struja, voda i gas. Moguca je kupovina vece površine i u tom slučaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat