Josićko naselje, Sombor
KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više
93.000€ (715 €/m²)
Kac, Kać
Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više
293.550€ (772 €/m²)
Centar, Paraćin
U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više
33.000€ (916 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više
450.000€ (2 903 €/m²)
Centar, Novi Sad
Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više
446.600€ (2 481 €/m²)
Ostružnica, Beograd
Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više
27.000€ (45 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka lokala 8089762 , cena lokala je 450.500 e sa PDV om + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Telep, 208 m2, donji deo lokala je... više
445.500€ (2 141 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
Bežanje iz grada nikad nije bilo bliže. Na prodaju plac u Majuru površine 12.58 ari – savršen za vikendicu, odmor i punjenje baterija. Zamisli... više
12.580€ 0 €/m²)
Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš
Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više
30.000€ (71 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
287.166€ (3 778 €/m²)
Vladičin Han, Vladičin Han, Vladičin Han
"Na prodaju zemljište u selu Jelašnica kod Vladičinog Hana, KO Surdulica, zemljište je blizu puta, a pored same parcele prolazi reka, kao i... više
57.000€ (2 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više
299.900€ (799 €/m²)
Zlatibor
Prodajemo jedinstvenu drvenu kuću na Zlatiboru od sibirskog kedra, 111m2, puna ručno obrađena oblica (prečnik 35cm). Savršena lokacija: 2,5... više
300.000€ (2 702 €/m²)
Trstenica, Obrenovac, Beograd
Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 282 ara, u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta... više
36.000€ 0 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više
170.000€ (5 151 €/m²)
Centar, Pančevo
Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više
144.000€ (1 870 €/m²)
Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više
241.315€ (3 601 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više
140.000€ (3 414 €/m²)