Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac sa ribnjakom

Okolina, Paraćin

Ribnjak se nalazi na pola puta Mirilovac - Lebina sa zemljištem u površini od 3 hektara. Sam ribnjak zauzima površinu od 30 ari, uz njega postoji... više

73.000€ (104 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 700m²
  • .sprat

Petosobna kuća KAC, 293550€

Kac, Kać

Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više

293.550€ (772 €/m²)

  • 380m²

KOSMAJ, BABE 19 HEKTARA KULTIVISANOG ZEMLJISTA

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na ovo imanje se dolazi asfaltiranim ulicama. Delovi ovog imanja su pod vocem, sumom, livadama I sve predstavlja jedinstvenu celinu. Jednim... više

1.500.000€ (7 €/m²)

  • 190000m²

Zvezdara, Lion, Dimitrija Tucovića, 3.0, 58m2, 185000 EUR

Lion, Beograd

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 98000€

Grbavica, Novi Sad

više

98.000€ (3 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

BW AQUA - GARAZA -1

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlicno parking mesto u garazi stambeno-poslovnog objekta BW Aqua, na -1 etazi. Mesto je pozicionirano blizu dvosmerne rampe/ulaza... više

25.000€ (2 083 €/m²)

  • 12m²

Moderan jednosoban stan na Kajsijaru – 40 m², idealan za život ili izdavanj

Kajsijar, Jagodina

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi... više

49.000€ (1 225 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Legalizovana vikendica u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke... više

21.000€ (283 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Veliki, lep plac sa objektom od 30m2 i 186 lešnika

Kupusara, Jagodina

Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više

59.000€ (1 966 €/m²)

  • 30m²
  • /1 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Prostrana porodična kuća vrhunskog kvaliteta

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Na prodaju je izuzetna porodična kuća površine 260 m² sa garažom od 30 m², smeštena na placu od 9,46 ari. Ova nekretnina spaja prostranost,... više

170.000€ (607 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat