Prodaja, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 1255 oglasa

Kuća odlične gradnje

Tabane, Jagodina

* Posebni strujomeri za sprat, prizemlje * Legalizovano * Pomoćna zgrada * Čvrsta gradnja, dobra kuća više

128.750€ (715 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Poljoprivredno zemljište u Žabaru-Crvenica

Žabare, Paraćin

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Crvenici-Žabare, blizu glavnog puta. Njiva 1. klase, površine 29,67 ari. Za približnije informacije... više

17.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovno stambeni prostor

Vranje

Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više

2.000.000€ (833 €/m²)

  • 2400m²
  • .sprat

Kuća sa dva ulaza

Kolonija, Jagodina

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo.... više

45.000€ (160 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Na prodaju prostrana kuća u Tekiji

Tekija, Okolina, Paraćin

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više... više

75.000€ (312 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veliki stan sa velikim potencijalom

Slavija, Ćuprija

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više

60.000€ (566 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju poslovni objekat

Izvor, Okolina, Paraćin

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. više

70.000€ (786 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području više

28.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ne stan, već prednost.

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš... više

289.900€ (2 787 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • vp/6 spratova

Poljoprivredno zemljište Ko Stubica

Stubica, Okolina, Paraćin

Dve zasebne katastarske parcele čine celinu od 60.5a! Njive se nalaze u delu ka Batincu. Moguća korekcija cene više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac sa nezavršenim objektom

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac sa nezavršenim objektom od oko 60m2. Odlična prica ukoliko želite da se pomerite od gradskih gužvi i vrucina. Na plac imate dovedenu gradsku... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²

Vikendica sa prelepim pogledom okružena zelenilom.

Siokovac, Okolina, Jagodina

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena... više

16.500€ (173 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova