Za upit Nis placeva pronađeno 410 oglasa

Na prodaju njiva, 4301m2

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište tj. njiva u blizini sela Lalinac. Uknjižen kao poljoprivredno zemljište, pravilnog pravouganog oblika, sa... više

4.300€ (0 €/m²)

  • 4301m²

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. N...

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac iznad hotela City View. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim kućama, a blizu centra. Plac je gradsko građevinsko... više

190.800€ (123 €/m²)

  • 1545m²

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Plac 878m2, Niška Banja, Prva Kutina

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini. Plac je površine 878m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini... više

9.000€ (10 €/m²)

  • 878m²

Plac, Brzi Brod, 775m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljiste, nedelako od salona keramike Pobeda. Površina placa je 775m2. Plac je pogodan za gradnju poslovnih... više

79.900€ (103 €/m²)

  • 775m²

Plac za gradnju u Donjem Matejevcu, 723 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju u Donjem Matejevcu, na dobroj lokaciji, blizu komunalnih priključaka. Plac je odličnih dimenzija, sa... više

21.000€ (29 €/m²)

  • 723m²

Plac, Vinik - Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

49.900€ (24 €/m²)

  • 2000m²

Na prodaju parcela površine 3898m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 3898m2 u Gabrovcu. Do parcele ima put, udaljenost od asfaltog puta oko 500m. Privatna... više

8.800€ (2 €/m²)

  • 3898m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Gabrovcu površine 1199m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište površine 1199m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 6886m2. Privatna svojina 1/1.... više

3.400€ (2 €/m²)

  • 1199m²

Plac 2890m2 na Paliluli

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Paliluli površine 2890m2,gradsko gradjevinsko zemiljište. Zemljište izlazi na asfaltni put. Na placu ima vode a ostali priključci... više

240.000€ (83 €/m²)

  • 2890m²

Plac za gradnju, 867 m2, Delijski Vis

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju plac na Delijskom Visu, 867 m2. Plac se nalazi u blizini starog vodovoda i sa njega se prostire neometan pogled na grad. U neposrednoj... više

45.000€ (51 €/m²)

  • 867m²

Na prodaju plac od 6892m2, Donja Trnava

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto... više

85.400€ (12 €/m²)

  • 6892m²