Za upit nekretnine Pancevo pronađeno 56 oglasa

Okolno mesto, Omoljica, Omoljica, Kuća, 120m2, 102000 EUR

Omoljica, Pančevo

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653

centar, Pančevo, Pančevo

Direktna prodaja - bez agencijske provizije! ID#5653 više

101.860€ (1 818 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Tesla, Ilariona Ruvarca , 1.5, 36m2, 71000 EUR

Tesla, Pančevo

Pančevo,Tesla, jednoiposoban, 36m2, 1/2, TA. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, pripadajući... više

71.000€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.5, 76m2, 167200 EUR

Centar, Pančevo

167.200€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/4 spratova

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Pančevo, Kotež I - Vršačka, 79m2

Kotež I, Pančevo

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više

125.000€ (1 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Pančevo, Misa - Pelisterska, 61.44ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 61.44 ari, front prema ulici 50 metara, asfalt, kanalizacija Prodaje se plac od 61,44 ara, kao gradsko građevinsko... više

180.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pančevo - Misa, 260m2

Misa, Pančevo

Pančevo - Misa kuća, 5.0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju... više

205.000€ (788 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Gradska lokacija, Centar, Dr Žarka Fogaraša , 3.0, 85m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo,... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²

Gradska lokacija, Centar, Zmaj Jove Jovanovića, 1.0, 37m2, 85000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna... više

85.000€ (2 297 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova