Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001080

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj... više

170.980€ (2 671 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 12.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001081

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor... više

144.610€ (2 728 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001103

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

418.000€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Kej - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001119

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran jednoiposoban stan koji se nalazi na jednoj... više

145.230€ (3 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001183

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih... više

191.480€ (3 191 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, VIII/X, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova