Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Plac u Sisevcu

Sisevac, Paracin, Paraćin

Kp.br.812/7 KO Buljane. Lokacija: samo 100 m od puta Sisevac–Grza Parcela je upisana u RGZ (zabeležba) Nalazi se u okviru Plana detaljne regulacije Postoji... više

8.002€ (20 €/m²)

  • 400m²

Prodaja kuće u Raški

Širi centar, Raška, Raška

Na prodaju kuća u širem centru Raške, renovirana, polunameštena. Ostale info kontakt. više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, , 4.0, 160m2, 1390000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129177, XV/, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam nekretninu... više

1.390.000€ (8 687 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 15.sprat

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banijska, 5.0, 180m2, 125000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više

125.000€ (694 €/m²)

  • 180m²

Stan penthaus u Kragujevcu, Erdoglija, blizina centra - površina 73 м2, plus

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u Kragujevcu, u blizini centra, u naselju donja Erdoglija, penthaus, pogodan za stanovanje i izdavanje. Površina stambenog dela... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Milatovac, blizina manastira Grnčarice - kuća 61 m2, plac 1087 m2

Milatovac, Batočina, Batočina

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2.... više

43.000€ (704 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište, 54416 m2 - Sipić kod Rače kragujevačke

Centar, Rača, Rača

Selo Sipić, široj javnosti je poznato po seriji Moj rođak sa sela, jer je ista snimana u ovom selu i Crkvi Sv. vrači Kozma i Damjan. Do ovog... više

55.000€ (1 €/m²)

  • 54416m²

Zemljište u građevinskom području, Maršić, Kragujevac- ukupna površina 64

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju u Kragujevcu, u naselju Maršić, zemljište u građevinskom području. Više parcela, koje čine celinu, sa izlazom na ulicu, kao i na... više

168.000€ (25 €/m²)

  • 6468m²

Irig, Banja Vrdnik, , 5.0, 105m2, 143000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

143.000€ (1 361 €/m²)

  • 105m²

Aranđelovac, Partizani, , 3.0, 82m2, 75000EUR

Darosava, Aranđelovac

Agencijski ID: 128768, 29a, spratna, jedan sprat, struja, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, Timočka, 2.5, 120m2, 54000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

54.000€ (450 €/m²)

  • 120m²