Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9982 oglasa

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

Grocka, Vrčin, Slavonska , 10a, 30000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 95359, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam parcelu ,gradjevinsku,gde je dozvoljena gradnja.Plac se nalazi ,izmedju Suplje Stene... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača , 56a, 72800EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92942, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

72.800€ (13 €/m²)

  • 5600m²

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Zlatibor, Centar, Jovanke Jeftanović, 3.0, 57m2, 110000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/6 spratova

Barajevo, Meljak, Dalmatinska, 35a, 115500EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise... više

115.500€ (33 €/m²)

  • 3500m²

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Simfonija I, 3.0, 72m2, 450000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 87744, XIV/XV, klima, lift(3), terasa, garaza, stambena zgrada. GARAZNO MESTO U CENI!Odlican stan u Simfoniji I, na jednoj od... više

450.000€ (6 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 14/15 spratova

Plandište, Barice, Pašnjaćka , 10.0, 350m2, 80000EUR

Barice, Plandište

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada... više

80.000€ (228 €/m²)

  • 350m²

Stara Pazova, Novi Banovci, Svetosavska, 2.0, 57m2, 124900EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz... više

124.900€ (2 191 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zlatibor, 25. maj, Andrije Jevremovića, 3.0, 170m2, 350000EUR

25. Maj, Zlatibor

Agencijski ID: 95326, PENH/VII, u izgradnji, parking, stambena zgrada. + PDV. 170m2 /100m2 stan + 70m2 terasa/, Mogucnost da se izadje na krovnu... više

350.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 170m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova