Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9986 oglasa

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar kralja Petra I, 2.0, 56m2, 159900EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjizen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtrazenijoj lokaciji – spreman za useljenje bez... više

159.900€ (2 855 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Detelinara, Janka Čmelika, 0.5, 30m2, 75000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118466, PR/, novogradnja. Prodaje se odmah useljiva dvorisna garsonjera u novogradnji, uknjizena kao garaza. Odlicna za investiciju... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Rakovica, Vidikovac, Patrijarha Joanikija, 4.0, 94m2, 215000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 118816, VPR/X, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Velika Moštanica, Zabredje, 75a, 450EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 119221, uknjizen, deljiv, njiva. Plac se nalazi na 5km od Ibarske magistrale. Cena je po aru zemljista, u to je i uracunato krecenje... više

450€ (0 €/m²)

  • 7500m²

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 7.0, 330m2, 230000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 118810, spratna, pr+2+ptk, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, vertikala. Prodaje se vertikala... više

230.000€ (696 €/m²)

  • 330m²

Pančevo, Gornji grad Margita, Knićaninova, 11a, 500000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 119131, plac. Dobar dan Nela, nismo se odavno culi. Posto prodaja za kes tesko ide, mi Ponuda investitorima: Plac od 11 ari... više

500.000€ (454 €/m²)

  • 1100m²

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 147m2, 441000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

441.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova , 3.5, 65m2, 249000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban... više

249.000€ (3 830 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Klisa, Fočanska1, 3.0, 71m2, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi... više

110.000€ (1 549 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Olimp, Mite Ružića, 2.0, 70m2, 210000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogucnost prosirenja, cela.... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 70m²