Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9987 oglasa

Stari grad, Bajlonijeva pijaca, Džordža Vašingtona, 2.0, 87m2, 289900EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123501, I/III, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

289.900€ (3 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 77m2, 204000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom... više

204.000€ (2 649 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Ugrinovci, Mihajla Lazarevića, 212a, 784400EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 123001. Lep plac na odlicnoj lokaciji. Idealan za sve namene. Struja i voda pored placa. Dobavljena je i INFORMACIJA O LOKACIJI... više

784.400€ (37 €/m²)

  • 21200m²

Zemun, Ugrinovci, Humka, 337a, 337000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 123008. Lep plac, pogodan za razne namene. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

337.000€ (10 €/m²)

  • 33700m²

Novi Sad, Klisa, Boze Kuzmanovica, 3.0, 91m2, 175000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni... više

175.000€ (1 923 €/m²)

  • 91m²

Mladenovac, Amerić, , 5.0, 220m2, 329000EUR

Amerić, Beograd

Agencijski ID: 123456, 30a, spratna, pr+i+pk. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

329.000€ (1 495 €/m²)

  • 220m²

Zemun, Ugrinovci, Greda, 191a, 191000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 123009. Lep plac, pogodan za razne delatnosti. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

191.000€ (10 €/m²)

  • 19100m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Vardarska, 3.0, 67m2, 185000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara... više

185.000€ (2 761 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122674, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Grbavica, Trg Komenskog, 13m2, 35000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 123519, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto povrsine 13 m², u suterenu novoizgradjene zgrade Palata Komenski,... više

35.000€ (2 692 €/m²)

  • 13m²