Za upit moderan stan Beogradu pronađeno 368 oglasa

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Cara Uroša – 110kvm + 15kvm terasa ID#28959

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • Garsonjera
  • 110m²
  • 4/5 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Novi Beograd - Tošin bunar, 137m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd - Tošin bunar 4.0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom... više

576.324€ (4 206 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 137m²
  • 5/8 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN, UCITELJSKO NASELJE

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Moderan, dvoiposoban stan od 52 m2(uknjizen: 46 m2), kompletno renoviran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Odlikuje dobro osmisljenim... više

299.000€ (1 698 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 176m²
  • Prizemlje

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

LUX RENOVIRAN 2.0 STAN

Juzni Bulevar, Vracar, Beograd

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu.... više

200.000€ (4 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 6.sprat

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 160m2, 665000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova