Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska 4.0, 148m2, terasa, 2/4, podno grejanje, toplotne pumpe, lift U ponudi četvorosoban stan u luksuznoj... više
784.400€ (5 300 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više
1.700€ (12 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više
440.000€ (4 680 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd
2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više
319.000€ (3 797 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više
260.000€ (3 058 €/m²)
Darvinova pošta, Voždovac, Beograd
Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više
231.429€ (3 306 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
98.478€ (3 176 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više
900.000€ (5 000 €/m²)
Čukarička Padina, Beograd
Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više
235.000€ (2 764 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više
322.000€ (3 425 €/m²)
Kneza Miloša (centar), Beograd
Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više
250.000€ (5 555 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakulteta Dupleks,... više
280.000€ (2 153 €/m²)