Za upit manji stan na Zlatiboru pronađeno 63 oglasa

Prodaja apartmana na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo apartman/stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju Konaka 15 u kompleksu Zlatiborski konaci. Na samo 1.2km od... više

75.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 45.31m², na I spratu u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

104.213€ (2 315 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • 1/6 spratova

2.0, Zlatibor, Kiridžijska, 46m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor, Sunčani breg, Kiridžijska, 46m2, CG, 1/4, parking Apartman se sastoji iz odvojene spavaće sobe, kupatila, predsoblja, dnevne... više

70.000€ (1 521 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Nov opremljen stan na Zlatiboru

Centar, Zlatibor

Ovaj prelepi jednoiposoban apartman se nalazi na planini Zlatibor, u prestižnoj i novoj zgradi koja pruža sve što vam je potrebno za vrhunski... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Apartman, Zlatibor, 1.5, 47m2, Kompletno opremljen

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju kompletno namešten apartman na Zlatiboru. Uknjižena površina apartmana je 47m2. Nalazi se u mirnom delu Zlatibora, u zgradi sa 8... više

86.400€ (1 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje

Zlatibor - Nov dvoiposoban apartman ID#1000518

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

103.670€ (2 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 3/7 spratova

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48, 07m2

Centar, Zlatibor

2.0, Zlatibor centar, Rujanska, 48,07m2, 1/2, EG. Prodaje se apartman u centru Zlatibora na samo 5 minuta hoda do jezera. Nalazi se na prvom... više

85.000€ (1 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Okolno mesto, Zova, -, 2.0, 50m2, 85000 EUR

Zova, Zlatibor

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Dvoiposoban stan 50.85m², PR - VAŠ MIRNI KUTAK NA ZLATIBORU – 116.955€

Centar, Zlatibor

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo dvoiposoban stan 50.85m², na prizemlju u stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se sastoji od ulaznog... više

116.955€ (2 339 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/6 spratova