Za upit Jezero pronađeno 126 oglasa

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova

Boljevac, Rtanj – Mali izvor 69kvm + 1,2a ID#25075

Mali Izvor, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća u izgradnji 150m2 u osnovi prizemlje + potkrovljena, dve garaže, uknjižena pomoćna zgrada od 69m2, sa građevinskim zemljištem... više

60.000€ (869 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje/1 spratova

ZLATIBOR - obezbedite sebi nezaboravan zalazak sunca ID#1537

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje 2 placa od... više

88.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Apartman 29 m², PR, Zlatibor – Titova Vila - 71.000

Centar, Zlatibor

Na prodaju apartman površine 29 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Sastoji... više

71.000€ (2 448 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/5 spratova

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²

Surčin, Ključ, Majke Angeline bb,tabla 075, 87a, 290000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 129242, uknjizen, plac. Plac ima 87 a,vodi se u katastruse kao zemljiste u gradjevinskom podrucju,njiva 3 klase,po katastru... više

290.000€ (33 €/m²)

  • 8700m²

Žabljak, Žabljak, Iva do, 4.0, 160m2, 420000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 126460, 6.6a, spratna, terasa(3), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje... više

420.000€ (2 625 €/m²)

  • 160m²

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

BW ALEGRA - EKSKLUZIVAN 5.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

504.888€ (4 007 €/m²)

  • 5 soba
  • 126m²
  • 8.sprat

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat