Za upit Jagodina Centar pronađeno 324 oglasa

Samo kod nas – dvosoban stan u blizini centra Jagodine 60m2 + tri terase

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom,... više

70.000€ (1 166 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 3/3 spratova

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

Plac u širem centru Jagodine, 3.85a

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u širem centru grada. Plac je uzak i dugačak, što ga čini pogodnim za različite namene u skladu sa vašim potrebama.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Stambeno poslovni objekat u glavnoj ulici u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2... više

230.000€ (954 €/m²)

  • 241m²
  • /2 spratova

SAMO KOD NAS porodična kuća 440 m²!!! U blizini Vivo Shopping Parka

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire... više

425.000€ (965 €/m²)

  • 440m²
  • .sprat

Moderan stan u centru Jagodine - Mogućnost plaćanja na rate

Širi centar, Jagodina

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite... više

90.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

66.420€ (1 355 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!

Širi centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više

325.000€ (1 354 €/m²)

  • 240m²
  • /1 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova