Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Parcela na prodaju površine 50,80 ari na odličnoj lokaciji. više

101.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa parcela uz glavni put

Lozovik, Okolina, Jagodina

-poljoprivredno zemljište -privatna svojjina -u blizini vinarije -dužinski je uz glavni put više

16.726€ 0 €/m²)

  • 0m²

Futog - Uknjiženo poljoprivredno zemljište ID#7000066

Futog, Novi Sad, Novi Sad

Futog. Obradivo, poljoprivredno zemljište (njiva). Dve parcele jedna do druge ukupne površine 9.622m2. Prilaz zemljani put. U blizini sela.... više

148.600€ (15 €/m²)

  • 9622m²

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

PLAC NOVI SAD, 225980€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznka 7089571 - PLEC za GRADNJU poslovnog objekta od 870 m2... Uknjiženo gradjevinsko zemljište na Vidovdanskom naselju. Dozvoljena... više

225.980€ (102 €/m²)

  • 2194m²

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan KOPAONIK, 105230€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

105.230€ (2 192 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Plac u Dankovu

Dankovo, Paraćin

šahta za vodu ima više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Jagodina, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Zemljište u blizini turističkog kompleksa "Akva park" u Jagodini, odličan izlaz na prometnu saobraćajnicu. više

121.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Makiš, Obrenovački put, Zemljište, 5600ari, 140000 EUR

Makiš, Beograd

Odlična parcela, građevinsko zemljište, odmah uz Obrenovački put sa desne strane (smer ka Obrenovcu) pre skretanja za Železnik. Pogodan za proizvodne... više

140.000€ (25 €/m²)

  • 5600m²

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova