Za upit do 300000 pronađeno 8382 oglasa

Stambeno poslovni objekat na prometnoj lokaciji

Zmič, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji... više

159.000€ (278 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Velika parcela u bllizini Ćuprijskog puta

Ćuprijski put, Jagodina

Velika,četvrtasta parcela u bllizini Ćuprijskog puta,poljoprivredno zemljište 60m od puta Cuprija-Jagodina. Pravougaona parcela dimenzije... više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni objekat

Centar, Jagodina

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I... više

125.000€ (753 €/m²)

  • 166m²
  • .sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Poljoprivredno zemljište u industrijskoj zoni

Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se zemljište P- 1532m2, katastatska opština Karadnik, opština Bujanovac. Parcela izlazi na dva puta (magistralni i neasfaltirani) i... više

23.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pogodan za izgradnju kuće

Trnava, Jagodina

Na mirnoj lokaciji više

13.760€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prostran plac za gradnju kuće

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100853 CENA 93600 plus agencijska provizija od 3% . Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/2 spratova

NAŠA PREPORUKA – Na prodaju plac u blizini grada (tri parcele), mirna i razv

Vinorača, Okolina, Jagodina

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vinograd u okolini Jagodine/Voljavče

Voljavče, Okolina, Jagodina

- Poljoprivredno zemljište pogodno za vinograde ili voćnjake. Prodaju se 4 parcele ukupne površine 22.01a - Zemljište je izuzetno osunčano,... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor/Akva Park

Akva Park, Jagodina

-montažni objekat trajnog karaktera više

67.200€ (800 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat