Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

- brus , podnozje Kopaonika sf 2525

Okolina, Brus

Vodenicni plac 39 ari, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Veliki plac sa plastenicima u okolini Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Na placu od 28.94 ari postoj pet plastenika sa centralnim grejanjem. Zkupna površina plastenika je ukupno 940m2, od kojih: jedan je 400m2 3... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Vranje, Raška

Raška, Vranje

Prodaje se zemljište površine 840m2 u naselju Raška u građevinskoj zoni. Plac je kockastog oblika i idelan je za gradnju. Direktan izlaz na... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan u izgradnji sa dve spavaće sobe

Centar, Paraćin

Prodajemo idealan porodičan stan sa dve spavaće sobe, savršenim pravilnim rasporedom, odvojenim kupatilom i gostinskim toaletom. Parket prve... više

98.670€ (1 265 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju plac pored autoputa

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Prodaje se parcela površine 97.95a na izuzetno atraktivnoj lokaciji, neposredno uz autoput, idealna za razne komercijalne ili investicione projekte.... više

39.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva

Dankovo, Paraćin

Na prodaju njiva 1.klase više

36.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Farma za proizvodnju konzumnih jaja u blizini Despotovca

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Hala je sa kompl inventarom za proizvodnjom konzumnih jaja.Legalizovano, objekat je trenutno odjavljen.Registrovano gazdinstvo. U sklopu gazdinstva... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Useljiva seoska kuća u okolini Jagodine

Majur, Okolina, Jagodina

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. više

98.000€ (420 €/m²)

  • 233m²
  • /2 spratova

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Građevinski plac 25 ari, Obrenovac, Veliko Polje– 25 000 €

Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 25,60 ari u Velikom Polju, približno dimenzije 54m x 47m • Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep PENTHAUS stan

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV KROVNA TERASA GRATIS Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova