Za upit do 300000 pronađeno 8373 oglasa

Dvosoban stan KOPAONIK, 92690€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

92.690€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 47m2, 118910 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

118.910€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju garaza na Obilicevom vencu

Obilićev venac, Medijana, Niš

više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²
  • po.sprat

Plac u mirnom delu grada

Vrapčane, Paraćin

više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA PRILIKA – Parcele na idealnoj lokaciji u Gamzigradskoj Banji

Okolina, Zaječar

Na prodaju dve poljoprivredne parcele ukupne površine 57,76 ari, idealne za različite vidove poljoprivredne proizvodnje ili dugoročnu investiciju.... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

85.800€ (1 383 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Građevinsko zemljište Jumko

Širi centar, Vranje

P 17 ar/ m2- 17 evra/ u blizini Jumkove zgrade Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Useljiva kuća

Tavrića obori, Jagodina

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 više

180.000€ (1 058 €/m²)

  • 170m²
  • /1 spratova

Njiva u zmiču

Zmič, Ćuprija

Njiva trece klase,potes Zmič. više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²