Za upit do 300000 pronađeno 8371 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102463 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 87450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101677. CENA 87450e + agencijska provizija od 3%. NOV, trosoban stan, knjiženje kao garaža. Ulaz iz zgrade, dvostrano orijentisan,... više

87.450€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 182900€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna ovogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168 više

182.900€ (2 950 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čortanovci - Plac ID#7000052

Čortanovci, Inđija, Inđija

Čortanovci. Plac 1.325m2. Front 14m2. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja - njiva 4.klase. Prilaz tucanik. U neposrednoj blizini... više

13.600€ (10 €/m²)

  • 1325m²

Sigurnost, kvalitet konfor - može li se poželeti više

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

114.520€ (2 544 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

138.850€ (2 954 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/8 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

95.743€ (2 735 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN dvorisno ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

117.102€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

NJIVA 2.KLASE

Rokovci, Sombor

NJIVA 2.KLASE! ROKOVCI, udaljeno od vode cca 50m, na prodaju su dve njive 2.klase ukupne veličine 11.135m2. Prva je veličine 6.306m2, dimenzija... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pored puta Paraćin Zaječar pre Čestobrodice

Izvor, Okolina, Paraćin

Plac izuzetne vrednosti pogodan za Motel, benzinsku pumpu.... Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i... više

76.400€ 0 €/m²)

  • 0m²