Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, Trnska, 1.5, 28m2, 135000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130065, 0.4a, uknjizen, dvoriste/basta. **PRESLATKA KUCA SA BASTOM U CENTRU VRACARA**Prelepa prizemna kuca od 28m2 sa pripadajucom... više

135.000€ (4 821 €/m²)

  • 28m²

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 240000€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više

240.000€ (1 043 €/m²)

  • 230m²

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo, Orfelinova, 7.0, 245m2, 637000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 105098, II/, dupleks, klima, salonski, telefon, terasa(3), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

637.000€ (2 600 €/m²)

  • 7 soba
  • 245m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Četvorosoban stan 89m², parking, prvi sprat, gas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je ekstra prostran četvorosoban stan površine 89.8m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

168.300€ (1 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 89m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Đeram - Marka Oreškovića 68m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice... više

239.000€ (3 514 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Stepa Stepanović - Generala Štefanika 84m2

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2/6 spratova