Za upit dgkanal inr s pronađeno 7117 oglasa

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

PRODAJE SE LUKSUZAN 3.5-SOBAN STAN | OBRENOVAC – NOVOGRADNJA | 181 m² – 18

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostran i moderno uređen stan u neposrednoj blizini centra Obrenovca, površine 181 m², koji se nalazi na IV spratu kvalitetne stambeno-poslovne... više

189.000€ (1 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 181m²
  • 4/4 spratova

Vrnjačka banja, odlična porodična kuća nove gradnje, 220m2, neposredna bliz

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju novoizgradjena kuća u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini novoizgrađenog Aqva parka, iznad... više

270.000€ (1 173 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

100.991€ (2 729 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Omladinska 170m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova... više

750.000€ (4 411 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 58 99m2 , L , 410000e

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Novi Beograd, Blok 58, Jurija Gagarina, 3.0, 99 m2 sa lodjom, III od X spratova, toplotne... više

410.000€ (4 141 €/m²)

  • 3 soba
  • 99m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

STAN-POSLOVNI PROSTOR, PALILULA, 99kvm + MAGACIN 44kvm

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor,... više

140.000€ (1 414 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lazarevac, Stepojevac, 7. oktobra, 109a, 145000EUR

Stepojevac, Beograd

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od... više

145.000€ (13 €/m²)

  • 10900m²

Na prodaju – Seosko imanje u Dubokoj (7.7 ari), kuća + pomoćne zgrade + dod

Duboka, Okolina, Jagodina

Prodaje se prelepo seosko imanje u selu Duboka, idealno za one koji traže mir, prirodu, autentičan ambijent i funkcionalnost – na samo 20 minuta... više

13.000€ (270 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje