Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju građevinski plac u Kisaču, na samom ulazu u naselje, u Vojvođansk

Kisač, Novi Sad

Na prodaju građevinski plac u Kisaču, na samom ulazu u naselje, u Vojvođanskoj ulici, na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji. Površina placa:... više

27.810€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Plac za izgradnju kuće

Štipljanski put, Jagodina

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće! - Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Tozin sokak, Bistrica, 31 m²

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika! Prodajem jednosoban stan na Bistrici, u mirnom delu Tozinog sokaka. Stan površine 31 m², funkcionalnog... više

77.250€ (2 491 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • /4 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića- Cige, 2.0, 54m2, 144550 EUR

Medaković 2, Beograd

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak... više

144.550€ (2 676 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/10 spratova

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove, 45m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 2.0, 45m2, VPR/2, norveški radijatori, klima, interfon U ponudi odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji.... više

175.000€ (3 888 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • vp/2 spratova

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat