Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Gradsko građevinsko zemljište Vranje

Suvi Dol, Okolina, Vranje

GR.GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE P-1000m2/ Suvi dol/ naseljeni deo/ Plac je pravougaonog oblika/ prilaz sa puta/ kompletna infrastruktura prisutna... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Petosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 390000€

Cardak, Sremska Kamenica

Kompletno nova kuća u vrhunskoj izradi... ostalo je samo da se urade finišni radovi po nahođenju kupca... Agencijska oznaka kuće 3045928 , CENA... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 173800€

Alibegovac, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100509 Cena sa PDV-om 173800 + AGENCIJSKA PROVIZJA 3% Prodaje se potpuno nov i odmah useljiv stan u mirnom i modernom naselju,... više

173.800€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²
  • 1/3 spratova

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Seosko domaćinstvo, Gradište

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Gradište, u blizini Merošine. Nalazi se na placu sa površinom od 9 ari, na kojem se nalaze dve kuće sa... više

41.240€ (412 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova