Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 793100€

Popovica, Sremska Kamenica

Prelepa kvalitetno građena kuća sa reprezentativnim pogledom na Novi Sad i Dunav+++Agencijska oznaka 3091031 ,Sremska Kamenica , Popovica ,... više

793.100€ (2 044 €/m²)

  • 388m²

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²

Retko u ponudi!Plac sa starom kućom i infrastrukturom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Građevinski plac od 4.75 ar Petrovaradin - mirna lokacija, kompletna infrastru

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retka ponuda! 2,6 hektara u komadu + kuća, asfalt, infrastruktura

Jabučje, kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kompletno imanje ukupne površine 2,60 hektara u selu Jabučje, na 7 km od Kragujevca. Sastoji se iz dve susedne parcele: 1) Građevinska... više

95.000€ (1 461 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Restoran sa kompletnim inventarom

Centar, Jagodina

Prelep restoran u samom srcu Jagodine sa kompletnim inventarom i razrađenim ugostiteljskim poslom. Postoji mogućnost kupovine još 6 ari koji... više

800.000€ (2 666 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Surčin - Dobanovci, industrijska zona 2.3 hektara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Plac u industrijskoj zoni površine 229 ari sa širinom fronta 232 metra. Udaljenost do izlaza na auto put 1.5 kilometara. Dozvoljena gradnja... više

915.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se objekat Metalopreradjivačke Industrije Blace sa zemljištem

Blace, Blace, Blace

Prodaje se objekat i zemljište uz zgradu u Blacu. Lociran je u Topličkom okrugu. Geo strateškim položajem kao i prirodnim okruženjem, predstavlja... više

237.150€ (59 €/m²)

  • 4000m²
  • Prizemlje

Prodaje se Lux kuća u centru Inđije

Centar, Inđija

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja... više

555.900€ (1 462 €/m²)

  • 380m²
  • .sprat

STAN 21m² – CENTAR VALJEVA – ODLIČNA INVESTICIJA! - 37.000€

Centar, Valjevo

Prodaje se funkcionalan stan površine 21m² u samom centru Valjeva, u neposrednoj blizini suda, prodavnica, kafića i svih važnih sadržaja. Lokacija:... više

37.000€ (1 761 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 4/4 spratova

Plac sa započetim objektom u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem.... više

36.500€ (651 €/m²)

  • 56m²
  • .sprat