Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Voždovac, Autokomanda, Ustanička, 3.0, 64m2, 176500 EUR

Autokomanda, Beograd

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan,... više

176.500€ (2 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/3 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 1.0, 32m2, 110000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 119155, V/. Prodaje se Studio apartman od 32m2 na Top lokaciji. Novija zgrada stara 3/4god, izuzetan kvalitet gradnje i opreme,... više

110.000€ (3 437 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 5.sprat

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Na prodaju građevinsko zemljište

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac (građevinsko zemljište) u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 33,37 ari. Plac se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju,... više

16.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²