Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Kuća, Batušinački Put

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više

105.500€ (458 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

PRODAJA: Odličan plac na putu Jagodina – Ćuprija

Preko Lugomira, Jagodina

Na prodaju zemljište površine 35,55 ari, smešteno na veoma prometnoj i atraktivnoj lokaciji, direktno uz glavni put na pravcu Jagodina–Ćuprija.... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju četri parcele u Aleksandrovu ukupne površine 5431m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju četri parcele u selu Aleksandrovo, opština Merošina, ukupne uknjižene površine 5431m2. Parcele se nalaze na odličnoj lokaciji,... više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5431m²

Stari grad, Skadarlija, Bulevar despota Stefana, 3.0, 84m2, 280000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjizen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/3 spratova

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Adice, Jovana Bijelića, 0.5, 28m2, 50000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se ekstra sredjena garsonjera 28m2 + 5m2 zatvorena terasa. Uknjizena kao... više

50.000€ (1 785 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²

Građevinski plac 16 ari sa stambenim objektom 38m2, Obrenovac, Stubline – 22

Stubline, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više

22.000€ (578 €/m²)

  • 38m²

Lokal u centru grada u novijoj zgradi

Centar, Jagodina

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika... više

59.000€ (1 282 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 40m2, 110688EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129749, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

110.688€ (2 767 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 42m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

133.610€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Sajam, , 1.5, 27m2, 48000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova