Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Jedinstven PENTHAUS u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina! Sa terasom od 50m2!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

166.500€ (1 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 22a, 75000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127086, struja. Prodaje se POPOVICA - 22 a PLAC, 2260 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom... više

75.000€ (34 €/m²)

  • 2200m²

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 11a, 40000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127084, struja. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom... više

40.000€ (36 €/m²)

  • 1100m²

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.5, 64m2, 169500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125121, XII/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Prostran i svetao renoviran stan. Hrastov parket prve klase... više

169.500€ (2 648 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 12/14 spratova

Na prodaju kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20,01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku... više

97.000€ (500 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Suvi Dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni.... više

24.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/5 spratova