Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

Boževac, Malo Crniće -Poljoprivredno i šumsko zemljište 3 ha 91 ar 79 m2

Malo Crniće, Malo Crniće, Malo Crniće

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Boževcu, Meljak i Meljački Gaj, površine 3 ha 91 ar 79 m2 po ceni od 22.000 eur.... više

22.000€ (0 €/m²)

  • 39971m²

Plac uz glavni put Paraćin–Pojate – samo 1 km od centra

Striško naselje, Paraćin

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi... više

59.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 2.0, 164m2, 224000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 110035, PSUT/IV, uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Poslovni prostor za tihu delatnost, u stambenoj zgradi... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Na prodaju garaža u Kameničkoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima... više

11.000€ (916 €/m²)

  • 12m²
  • Prizemlje

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju plac Guncati

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju plac od 21 ara u Guncatima . Zemljište se vodi kao poljoprivredno, može da se radi prenamena u građevinsko. Za sve informacije i... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2101m²

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Kuća u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi... više

46.350€ (1 053 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jedinstvena ponuda, dupleks na top lokaciji, strogi centar, 231m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više

390.000€ (1 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 231m²
  • Prizemlje/4 spratova