Za upit dgkanal in rs pronađeno 8409 oglasa

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar - Renoviran, četvorosoban stan ID#1001004

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje.... više

360.500€ (3 081 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Devet Jugovica, 3.0, 71m2, 198800EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića, 2.0, 64m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126953, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan 65m2 u Bate Brkica ulici na osmom spratu... više

140.000€ (2 187 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

MLADENOVAC MLADENOVAC 16400m2 , 196800e

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Jagnjilo, Mihaila Badzaka, plac od 164 ari, uknjizen na 16 395 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena konverzija. Plac... više

196.800€ (12 €/m²)

  • 16400m²

Plac na Gružasnskom jezeru od 5 ari - Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

8.000€ (16 €/m²)

  • 500m²

Naselje Bresnica, Kragujevac - plac, građevinsko zemljište, površine 2776 m2

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

U kragujevačkom naselju Bresnica, na prodaju je plac površine 2776 m2. Plac je graďevinsko zemljište, do njega vodi formirana ulica, tako da... više

82.000€ (29 €/m²)

  • 2776m²

Stan u Vrnjačkoj Banji, novogradnja

Piskavac, Vrnjačka Banja

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča... više

100.527€ (2 138 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Poljoprivredno zemljište 1, 38 ha, Ub, Liso Polje – 24 840 €

Ub

Na prodaju poljoprivredno zemljište od 1,38 ha u Liso Polju. Parcela je pravilnog oblika i poseduje asfaltni prilaz sa dve strane, kao i uličnu... više

24.840€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Matejevačkom putu 698 m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Matejevačkom putu 698 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini autoputa, restorana Romansa, do same ulice .Plac je gradsko... više

139.200€ (199 €/m²)

  • 698m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova