Za upit dgkanal in rs pronađeno 8399 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, Pasterova, 2.0, 60m2, 200000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129939, III/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, tavan. NOVA DETELINARA - Pasterova, 60 m2, sa terasom, 2-soban, odlican stan.... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

Na prodaju namešten stan u naselju Erdoglija, Kragujevac – 49 m² + terasa 1

Erdoglija, Kragujevac

Na prodaju funkcionalan i svetao stan u naselju Erdoglija. Stan ima 49 m² stambenog prostora i prostranu terasu od 16 m², koja predstavlja veliku... više

78.000€ (1 591 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Oglas

Bulevar Evrope, Novi Sad

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan... više

201.144€ (3 468 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice.... više

1.365.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 55000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

55.000€ (1 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Garsonjera u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više

68.450€ (1 850 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • 3/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova