Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

73.566€ (1 886 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

76.016€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

72.556€ (1 909 €/m²)

  • Garsonjera
  • 38m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

76.016€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

68.370€ (1 899 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

72.164€ (1 899 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

69.660€ (1 882 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 3/3 spratova

Plac u Kragujevcu, Korićani, 1897 m2

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Korićani, površine 1700 m2. Parcela je građevinsko zemljište na kome je dozvoljena gradnja, ima ulaz... više

70.000€ (41 €/m²)

  • 1700m²

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kragujevac, plac u industrijskoj zoni- građevinsko zemljište 3401 m2

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana... više

170.000€ (49 €/m²)

  • 3401m²

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat