Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7494 oglasa

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Hala Pionir – 68kvm (ukupne površine 82kvm) ID#24670

Hala Pionir, Palilula, Beograd

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima.... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Nova vikendica u Paljanu – 44m² na 19 ari placa!

Paljane, Okolina, Ćuprija

Idealna prilika za beg u prirodu! Na prodaju nova vikendica površine 44m², smeštena na prostranom placu od čak 19 ari, u mirnom i zelenilom... više

13.000€ (295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 257550€

Telep, Novi Sad

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan,... više

257.550€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat