Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7510 oglasa

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Učiteljska, 7.0, 320m2, 300000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 102621, 6a, pr+1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza(2),... više

300.000€ (937 €/m²)

  • 320m²

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 187500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102191 - CENA 187500 + 3 posto agencijska provizija. Stan je na odličnoj lokaciji! Liman 2 blizu Promenad i Limanskog... više

187.500€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Zemun, Gornji grad, Prizrenska, Lokal, 288m2, 600000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti.... više

600.000€ (2 083 €/m²)

  • 288m²

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130606, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130600, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.850€ (1 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2.sprat