Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7492 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više

140.000€ (2 372 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5/7 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

VRACAR VRACAR 95m2 , T , 284000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Sredacka, 3.5, 95 m2 sa terasom, III od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen... više

284.000€ (2 989 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča, 61m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Otona Župančiča 2.5, 61m2 (lođa 3m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju dvoiposoban... više

235.000€ (3 852 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 8/9 spratova

Šarmantan stan sa terasom u naselju Streliste

Strelište, Jagodina

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince... više

53.500€ (1 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/2 spratova

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više

999.000€ (1 998 €/m²)

  • 500m²

Plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Čamurlijskom putu, 67,32 ara. Plac se nalazi u delu predviđenom za izgradnju poslovnih objekata i celom širinom izlazi na... više

255.000€ (37 €/m²)

  • 6732m²

Prodaja/Izdavanje poslovnog prostora (327 m²)

Budžino brdo, Jagodina

Tražite idealan prostor za proizvodnju, trgovinu ili kombinovane delatnosti? Predstavljamo vam izuzetnu poslovnu priliku – prostran, funkcionalan... više

90.000€ (275 €/m²)

  • 327m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova