Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7490 oglasa

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4/6 spratova

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 2/6 spratova

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više

244.800€ (3 179 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Kuća-vila, Avala ID#1547

Avala, Voždovac, Beograd

Kuća-vila se nalazi neposredno ispod avalskog puta udaljena oko 200 m (preko puta studenstkog odmarališta), tj. na samom ulazu u Pinosavi.... više

500.000€ (1 666 €/m²)

  • 300m²
  • 1.sprat

Sopot, Nemenikuće, Kosmajska, 4.0, 120m2, 222000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 123762, 5.5a, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, cela. U prilici smo da Vam ponudimo novoizgradjenu kucu-brvnaru od poluoblica... više

222.000€ (1 850 €/m²)

  • 120m²

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Paje Jovanovića 58m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

3.0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se... više

199.000€ (3 431 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/3 spratova