Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7490 oglasa

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, kod Vojne bolnice

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije,... više

74.000€ (1 644 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Trosoban stan 56 m², Pantelej, Somborska, 1. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA: Odličan plac na putu Jagodina – Ćuprija

Preko Lugomira, Jagodina

Na prodaju zemljište površine 35,55 ari, smešteno na veoma prometnoj i atraktivnoj lokaciji, direktno uz glavni put na pravcu Jagodina–Ćuprija.... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VRACAR VRACAR 19m2 , 95000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet,... više

95.000€ (5 000 €/m²)

  • 19m²

Na prodaju građevinsko zemljite - odlična investicija

Ribarski put, Jagodina

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, smešteno na atraktivnoj lokaciji, idealno kako za porodičnu gradnju, tako i za investitore.... više

220.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C205 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C206 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C005 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C316 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 3/4 spratova