Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7490 oglasa

STAN-POSLOVNI PROSTOR, PALILULA, 99kvm + MAGACIN 44kvm

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor,... više

140.000€ (1 414 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Plavi horizonti, Isidora Stojanovića, 5.5, 400m2, 372000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 119581, 6a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

372.000€ (930 €/m²)

  • 400m²

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Zlatibor, Centar, Jovanke Jeftanović, 3.0, 57m2, 110000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/6 spratova

Palilula, Višnjička banja - Ljubomira Jovanovića 55m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

2.0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku... više

175.000€ (3 181 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • vp/2 spratova

Prostrana kuća na 3 sprata sa 2 garaže – 290 m² na 5, 56 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan... više

130.000€ (446 €/m²)

  • 291m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 103m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene... više

269.000€ (2 611 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5/7 spratova

PRELEP SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

STAN! U ponudi je izuzetno atraktivan salonski stan ukupne površine 232 m², koji se nalazi na prvom spratu u strogoj gradskoj zoni, sa pogledom... više

255.000€ (1 099 €/m²)

  • soba
  • 232m²
  • 1.sprat

Prodaja UKNJIŽEN 3.5 Stan 95 m² Adice | Gasno Grejanje | Dve Terase | PARKING

Adice, Novi Sad

U ponudi je komforan troiposoban stan površine 95 m² u mirnom delu naselja Adice, idealan za porodičan život i sve koji žele privatnost, niske... više

160.000€ (1 684 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Voždovac, Vojvode Stepe, Bože Jankovića, 5.0, 80m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 124540, 3.8a, spratna, 2 sprata, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja,... više

250.000€ (3 125 €/m²)

  • 80m²

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat