Pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Centar, Zlatne grede, 2.0, 57m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjizen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Vise informacija... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Tivat, Centar, Mažina, 4.5, 116m2, 230000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 77484, VPR/, terasa, parking. Stan povrsine 116m2 se nalazi na visokom prizemlju . U sklopu stana su terase oko 30 m2 koje ne... više

230.000€ (1 982 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²

Novi Sad, Petrovaradin, Brestovi, 16a, 196000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130259, struja, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

196.000€ (122 €/m²)

  • 1600m²

Novi Sad, Telep, , 5.5, 200m2, 216000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 79194, spratna, klima, telefon, uknjizen, garaza, parking. . Ulica je izmedju velikih saobracajnica (Futoskog puta i Bulevara... više

216.000€ (1 080 €/m²)

  • 200m²

Barajevo, Guncati, Slobodana Penezića Krcuna, 60a, 52000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 98829, uknjizen, njiva. Placevi se nalaze na 2km od ulaska u Guncate sa Ibarske magistrale. Prva 2 placa su pod manjim nagibom... više

52.000€ (8 €/m²)

  • 6000m²

Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123429, II/, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2.sprat

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Novi Sad, Klisa, Fočanska1, 3.0, 71m2, 110000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi... više

110.000€ (1 549 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Ključ, Slobodana paunovica, 4.0, 220m2, 280000EUR

Ključ, Beograd

Agencijski ID: 121475, 5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

280.000€ (1 272 €/m²)

  • 220m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109252, I/IV, lift, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), kancelarija. Prodaje se 242m extra prostora u srcu Vozdovca... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 242m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Grocka, Vrčin, Avalska , 3.0, 180m2, 120000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem... više

120.000€ (666 €/m²)

  • 180m²