Pronađeno 10000 oglasa

Grocka, Leštane, Dusana Petrovica Saneta, 1.0, 30m2, 51000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više

51.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajam, , 3.0, 76m2, 208147EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više

208.147€ (2 738 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa 1, Partizanske avijacije, 6.0, 205m2, 510000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 113199, II/III, video nadzor, klima, uknjizen, parking, kancelarija. Prosotr je smesten u samom poslovnom centru sa mnostvom... više

510.000€ (2 487 €/m²)

  • 205m²
  • 2/3 spratova

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 9a, 14000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 129442, uknjizen, plac. Na prodaju placa od 8,67 ari u Mandjelosu, na posetku vikend naselja, na raskrscu kod krsta. Plac je... više

14.000€ (15 €/m²)

  • 900m²

Čajetina, Čajetina, , 4.0, 145m2, 199000EUR

Čajetina, Čajetina

Agencijski ID: 126209, 5a, spratna, uknjizen, dvoriste/basta. Na prodaju kuca na Zlatiboru, 3 km od centra u pravcu ski centra Tornik. Povrsina... više

199.000€ (1 372 €/m²)

  • 145m²

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića, 2.0, 64m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126953, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan 65m2 u Bate Brkica ulici na osmom spratu... više

140.000€ (2 187 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Subotica, Palić, Horgoški put, 2.0, 120m2, 99000EUR

Subotica

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjizen, dvoriste/basta, cela. ZONA TURISTICKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko gradjevinsko zemljiste... više

99.000€ (825 €/m²)

  • 120m²

Čukarica, Makiš, Stari obrenovacki , 20a, 100000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 105221, struja, uknjizen, deljiv. Prodaju se gradjevinske parcele UKUPNE povrsine 43 ari koje se nalaze u Makisu. Mogu da se... više

100.000€ (50 €/m²)

  • 2000m²

Savski venac, Dedinje, Rajka Mitića, 8.0, 300m2, 2500000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 90665, 17a, spratna, pr+l+pk, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjizen, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava. Prodaje se kuca... više

2.500.000€ (8 333 €/m²)

  • 300m²