Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više
110.500€ (1 938 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više
4.500€ (2 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 23466, PR/PR, uknjizen, novogradnja, parking, hala. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran proizvodno - magacinski prostor, udaljen... više
690.000€ (1 707 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizacima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje... više
250.000€ (2 500 €/m²)
Velika Remeta, Irig
Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više
87.550€ (634 €/m²)
Centar (uži), Beograd
Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više
181.300€ (3 700 €/m²)
Mali Požarevac, Beograd
Agencijski ID: 130745, 25a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova,... više
375.000€ (1 250 €/m²)
Aerodrom, Kragujevac
KUĆA SA DVA LOKALA I DVA TROSOBNA STANA Površina: 400 m² Površina placa: 4.17a Prostorije: kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno - klima... više
320.000€ (800 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više
155.000€ (2 246 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 129749, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više
110.688€ (2 767 €/m²)
Karaburma, Beograd
Agencijski ID: 116932, VPR/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo stan na Karaburmi , stan... više
165.000€ (3 235 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 103221, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više
169.000€ (2 600 €/m²)